Новорічні подарунки для діток

Черговий благодійний вантаж - цукерки для дітей з Донбасу, відправляє громадський діяч Сергій Шахов. Зазначає, такі подарунки покликані підбадьорити малюків на свята, а також продемонструвати підтримку тим, хто опинився у скруті.

Везуть малюкам традиційні новорічні подарунки – солодощі. Всього волонтери мають вручити 750-т пакунків з цукерками. В кожному – більш ніж півкіло солодощів. Програма мінімум – встигнути до свят організувати ще кілька таких вантажів.

За допомогою волонтерів подарунки роздадуть дітям переселенців, в дитячі будинки, та дітям-сиротам.  Роздадуть в Чугуєві, потім вантаж потрапить до Лисичанська Луганської області, Сєверодонецька, в село Троїцьке, де багато переселенців на сьогодні, Новоайдарівський дитячий будинок,  і під Київ – 35 подарунків потрапить в Соціальний заклад смт. Копилів до малюків, які теж сьогодні переселилися з Донбасу, з окупованих територій.

Ще до Нового року плануємо відправити 3 вантажі. Ми беремо за статистикою, де розселені родини сьогодні переселенців, роздаємо. І до дитячих будинків також. Роздаємо в інтернатах. Будемо завозити подарунки від діда Мороза та Снігурки.

«Народна довіра» має великий досвід відправки гуманітарних вантажів постраждалим внаслідок протистояння на Донбасі, зазначає Сергій Шахов. Крім того, у співпраці з волонтерами організація регулярно допомагає бійцям у зоні АТО - передає теплий одяг, засоби захисту та інші необхідні речі.

фотогалерея проектаВсе фото
Видеогалерея проектаВсе видео