Сергій Шахов подарував діткам новорічні подарунки.

24.12.2014

Черговий благодійний вантаж - цукерки для дітей з Донбасу, відправляє громадський діяч Сергій Шахов. Зазначає, такі подарунки покликані підбадьорити малюків на свята, а також продемонструвати підтримку тим, хто опинився у скруті.

Везуть малюкам традиційні новорічні подарунки – солодощі. Всього волонтери мають вручити 750-т пакунків з цукерками. В кожному – більш ніж півкіло солодощів. Програма мінімум – встигнути до свят організувати ще кілька таких вантажів.

За допомогою волонтерів подарунки роздадуть дітям переселенців, в дитячі будинки, та дітям-сиротам.  Роздадуть в Чугуєві, потім вантаж потрапить до Лисичанська Луганської області, Сєверодонецька, в село Троїцьке, де багато переселенців на сьогодні, Новоайдарівський дитячий будинок,  і під Київ – 35 подарунків потрапить в Соціальний заклад смт. Копилів до малюків, які теж сьогодні переселилися з Донбасу, з окупованих територій.

Ще до Нового року плануємо відправити 3 вантажі. Ми беремо за статистикою, де розселені родини сьогодні переселенців, роздаємо. І до дитячих будинків також. Роздаємо в інтернатах. Будемо завозити подарунки від діда Мороза та Снігурки.

«Народна довіра» має великий досвід відправки гуманітарних вантажів постраждалим внаслідок протистояння на Донбасі, зазначає Сергій Шахов. Крім того, у співпраці з волонтерами організація регулярно допомагає бійцям у зоні АТО - передає теплий одяг, засоби захисту та інші необхідні речі.


Новости Все новости
16.02.2016.
Во вторник, 16 февраля, на незаконной сессии Северодонецкого городского совета депутаты из фракции "Оппозиционный блок" назначили секретарем совета депутата-перебежчика, известного скандального политика из Луганска - Григория Пригебу.
31.05.2015.
Сергей Шахов, лидер общественной организации "Народное доверие", подарил детям угощения. Акция проходила под патронатом Марины Порошенко.
02.02.2015.
Лидер Всеукраинского общественного объединения "Народное доверие" Сергей Шахов передал на нужды Вооруженных Сил Украины прибор радиоразведки, что позволяет перехватывать и обрабатывать радиосигнал для противодействия врагу.